"Kolbusz 2020 Kulturą w wirusa"

WARSZTATY  FILMOWE

Magiczny świat zza ekranu - zaprasza.

Kolbusz 2020
Warsztaty Filmowe

Dzięki warsztatom filmowym onilne przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy tworzenia filmu. Począwszy od poprawnego pisania scenariusza, poprzez produkcję filmów dokumentalnych, dźwięk i muzykę w filmie a skończywszy na roli lektora, czyli tekst w filmie.
Na naszych warsztatach dowiesz się również jak dobrze prezentować się w kamerze w zaciszu swojego domu, jaką rolę ma film w social mediach i do czego służy green screen.
Nasze warsztaty kierujemy do osób, które chcą rozpocząć swoja przygodę z filmem.
Aparat fotograficzny, smartfon, mała kamera… dziś właściwie wszystkim można filmować! Narzędzia są coraz lepsze, coraz tańsze i coraz bardziej dostępne.
Jak nakręcić ciekawy film? Co zrobić by moje zdjęcia były ładniejsze?
Wystarczy kilka prostych rad, parę podpowiedzi,
wspólna zabawa sprzętem – i otwierają się przed nami oceany artystycznych możliwości! Dokument, teledysk, fabuła … ogranicza was tylko wasza wyobraźnia.
Zapraszamy do wspólnego wejścia do wspaniałego świata filmu, nie bójcie się.
Gospodarzem tych warsztatów będzie Dariusz Trętowicz a jego gośćmi będą Dariusz Dubik, Grzegorz Misiewicz, Miłogost Reczek, Robert Augustyn oraz Marek Banaszczyk, którzy na początek przygody z filmem podadzą Wam pomocną dłoń.
Panowie produkcją filmową i telewizyjną zajmują się od wielu lat, zrealizowali dziesiątki filmów dokumentalnych, reportaży, spotów reklamowych oraz opraw graficznych i dźwiękowych. Podczas warsztatów Kolbusz 2020 podzielimy się z Wami swoją wiedzą, i zobaczycie, że tworzenie filmu to jak odkrywanie nowego świata . Nasze warsztaty online to zajęcia praktyczne na, których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

WARSZTATY Filmowe

Multimedialne Warszaty Kolbusz 2020 - Kulturą w wirusa.  
Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci".

BĄDŹMY  w KONTAKCIE

W każdej chwili możesz do nas napisać.:)